SUSTAV UPRAVLJANJA KVALITETOM

ISO 1

Pomorska škola Bakar ima uspostavljen sustav upravljanja kvalitetom s dvojnom certifikacijom - Bureau Veritasa (BV) i Hrvatskog registra brodova (Croatian Register of Shiping - CRS).

Uspostavljanje sustava upravljanja kvalitetom u Školi, zahtjev je međunarodnih pomorskih standarda i sljedivog hrvatskog Pravilnika o zvanjima i svjedodžbama o osposobljenosti pomoraca, kako bi izdane svjedodžbe i kompetencije učenika i polaznika, budućih pomoraca, bile priznate i prepoznatljive na domaćem i svjetskom pomorskom tržištu.

Sustav upravljanja kvalitetom implementiran  je 15.06.2001. godine, dobivanjem certifikata sustava upravljanja, u skladu sa zahtjevima norme ISO 9002:1994.

Dana 12.07.2002. sustav upravljanja kvalitetom uspješno je certificiran prema zahtjevima norme ISO 9001:2000 g.

Dana 15.06.2009. godine Škola je certificirana prema normi ISO 9001:2008.

Od dana 10.05.2018. Škola je certificirana prema novo važećoj normi ISO 9001:2015.

Sadašnji certifikat izdan 17.04.2019.godine, vrijedi do 06.07.2022. godine u opsegu:

„Srednjoškolsko obrazovanje i izobrazba pomoraca - Secondary education and training for seamen“, s obvezom nadzornih posjeta Bureau Veritasa i Hrvatskog registra brodova, svake godine.

.

Provodeći politiku kvalitete u Pomorskoj školi Bakar, želimo biti …

“ u cijelom svijetu na moru i kraju prepoznatljivi “

Cilj Pomorske Škole Bakar je biti konkurentna škola s ugledom i još boljom prepoznatljivošću na pomorskom tržištu.

> Sustav kvalitete